Blog

Ako využiť pracovné odevy na zvýšenie viditeľnosti spoločnosti

V dnešnom konkurenčnom obchodnom svete, spoločnosti vždy hľadajú spôsoby, ako vyniknúť a zvýšiť svoju viditeľnosť. Jednou z účinných stratégií na dosiahnutie tohto cieľa je používanie pracovných odevov s logom spoločnosti. Nielenže dokážete vytvoriť profesionálny a súdržný vzhľad zamestnancov, ale odevy slúžia aj ako forma reklamy, ktorá propaguje spoločnosť širšiemu publiku.

V tomto článku preskúmame výhody používania pracovných odevov na zvýšenie viditeľnosti spoločnosti a poskytneme vám tipy, ako efektívne začleniť tlač loga na odevy ako súčasť vašej marketingovej stratégie. Či už ste vlastníkom malej firmy alebo väčšej organizácie, tento článok vám môže poskytnúť informácie o tom, ako používať pracovné oblečenie, aby bola vaša značka viditeľnejšia a zapamätateľná.

1. Pridajte odevom svoje logo

Snáď najlepším spôsobom, ako sa odlíšiť a zviditeľniť je niesť svoje logo na pracovnom oblečení. Či už ide o pracovníkov, vyššie pozície alebo samotného majiteľa, ľudia sú všade a vaše oblečenia môžu vidieť nielen lokálne, ale aj vo vyššom rozmere. Potlač loga je najjednoduchšou formou, akou môžete vizuál vašej firmy preniesť na oblečenie. Ide o metódu FLEX alebo sieťotlač loga na pracovné tričká, polokošele, bundy, nohavice či akékoľvek iné odevy. Je iba na vašich preferenciách, kde si prajete logo mať.

U nás nájdete flexibilitu pre umiestnenie dodaného loga na odeve. Či už si prajete mať logo na chrbte, rukáve alebo prsiach. Čo sa týka formátu loga, ten rozhoduje o kvalite prevedenia na oblečení, kdekoľvek sa tlačí. Logo by ste mali dodať v krivkách, a to teda vo vektore (súbory AI, SVG, PDF, EPS). To umožní zamerať sa pri tlači aj na tie najmenšie detaily. U nás viete potlačiť pracovné odevy už od 4 kusov, takže radi obrandujeme oblečenie pre malé i veľké podniky.

2. Používajte farby oblečenia, ktoré pasuje vašej firme

Občas je i samotná farba oblečenia kľúčom k zapamätaniu. Tak ako dnes poznáme farby, napríklad telekomunikačných služieb na Slovensku, aj vy si dokážete nájsť tú vašu. Skvelou možnosťou je si vybrať pracovné tričká či polokošele z našej ponuky. Ponúkame extrémne množstvo farebných prevedení jedného modelu a to vo viacerých veľkostiach. Jedným z flexibilne použiteľných pracovných tričiek je model trička JKH, ktorý je unisex a ponúka takmer 20 farieb. Práve týmto krokom môžu vyzerať zamestnanci jednotne.

3. Personalizujte pracovné oblečenie zamestnancov

Zvážte pridanie mien k potlači loga, alebo si nechajte vytvoriť menovky. Viditeľné meno zamestnanca môže u zákazníkov vytvoriť pocit dôvery. To môžete vidieť najmä v bankách, či iných osobným formám predaja. Využiť tiež môžete názvy pracovných pozícií, ako je manažér prevádzky, vedúci prevádzky a iné. Týmto krokom ľahko odlíšite zamestnancov a ich pozície.

4. Využite konzistentný štýl

Či pracujete v stavebníctve alebo v gastronómii, konzistentnosť v pracovnom oblečení môže byť vhodným prínosom pre súdržnosť a profesionalitu. Či už ide o rovnaké pracovné tričko, jednofarebné pracovné nohavice, alebo rovnaký typ pracovnej obuvi. Na tento krok nemusíte kupovať nové pracovné odevy, ak máte firemné oblečenie. Ide o nastavenie pracovného dresscodu pre vašich zamestnancov, ktorí by mali dodržiavať.

5. Uistite sa, že je pracovné oblečenie s logom firmy čisté a upravené

Hygiena hovorí za všetko. Predstavte si, že sa rozprávate s pracovníkom, ktorý má špinavé a pokrčené tričko, a s pracovníkom, ktorý ho má upravené. Aké dojmy by ste mali? Niekedy výzor predbieha osobnosť, preto je vhodné dbať na čistotu pracovného oblečenia a prípadné výmeny poškodeného pracovného odevu. Reprezentujte firmu ako štýlovo, tak aj slušne a profesionálne.

Na záver by sme mohli povedať, že pracovné odevy môžu byť silným nástrojom na zviditeľnenie firmy a vytvorenie profesionálneho imidžu. Výber správneho typu pracovného oblečenia, ideálnej farby a prezentáciou loga na pracovných odevoch sa môže vyplatiť vo zvýšenej viditeľnosti značky, lojalite zákazníkov a podnikateľskom úspechu. Potlačte si pracovné oblečenie a reprezentujte vašu firmu všade, kam prídete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *