Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Občas sa stane, že vám nohavice nesedia tak, ako by mali. Na páse sú voľné a preto volíte alternatívu, ktorá vám ich udrží na mieste pri akejkoľvek práci. Opasky sú v tomto prípade najvhodnejšou voľbou, Ako si ale vybrať opasok, ktorý vydrží aj namáhavé pracovné úkony a niekoľkohodinové šichty? Poďme sa pozrieť, čo stojí za kvalitou taktických opaskov, prípadne puzdier.
Na čo pri výbere prihliadať?
Najdôležitejším faktorom pri výbere opaskov je jeho dĺžka a šírka. Pri dĺžke stačí jednoducho zvoliť takú, akú má váš opasok, ktorý nosíte bežne v nohaviciach. Pri šírke opasku treba prihliadať na veľkosť pútok na nohaviciach, ktoré ho potrebujú. Nie vždy sú dostatočne veľké na to, aby sa do nich zmestil hrubší opasok. Ako zistíte veľkosť pútok? Vezmete si pravítko a odmeriate vnútro pútka od jeho stehov. Nezabudnite tiež na rezervu kvôli hrúbke opasku. A aby vám vydržal dlho, uprednostnite oceľové či kovové spony.
Kožené opasky
Koža je jedným z najstarších materiálov, ktorý používame dodnes. Je to kvalitný materiál, ktorý vydrží dlho vďaka jeho pevnosti a prirodzene odoláva ohňu. Občasne môže byť citlivá na náhle zmeny teploty a vlhkosti okolia. Za takýchto podmienok môže stratiť trošku zo svojej farby. Stále však môžeme povedať že ani jeho pravidelným nosením nestratí na kvalite, na rozdiel od napodobeniny kože – koženky.

Kožený pracovný opasok CLEVER je vyrobený z hovädzej kože hrubej 2,7 – 3 mm. Je potiahnutý ochrannou vrstvou. Jeho rozmery sú 120 x 6 cm. Má oceľovú sponu s dvoma priečnymi klinmi. Ručne vyrobený opasok je dlhotrvácny a vydrží veľa odpracovaných dní. V užšom rozmere, teda 120 x 4 cm máme v ponuke kožený pracovný opasok SMART.

Kožený pracovný opasok BLACK je z vrchnej časti potiahnutý ochranným polyuretánovým povlakom. Jeho rozmery sú 125 x 4,5 cm. Zapínanie na kovovú sponu spolu s kovovou výstužou vám udrží opasok zapnutý počas celého dňa bez obáv z rozopnutia. Zhruba jednu tretinu opasku tvoria ozdobné švy vo farbe samotného materiálu opasku.
Textilné opasky
Husté tkanie prírodným aj syntetickým materiálom dodá opasku pevnosť a odolnosť. Takouto technikou nájdete v našej ponuke opasky zo špeciálnej bavlny, polyesteru či polypropylénu. Zapínanie je rôznorodé – od kovovej spony, cez plastovú pracku až po dvojitú sponu.  Kvalitný pracovný opasok PRO GREY je vyrobený z bavlny Canvas. Jeho rozmery sú 130 x 3,8 cm. Je možné nastaviť si individuálne jeho dĺžku vďaka kovovej spone. Je preto ideálny pre rôzne druhy postáv. Vojenský maskáčový opasok TACTIC MULTICAMO je polypropylénový opasok s maskáčovým vzorom. Zapínanie má na odolnú a praktickú plastovú pracku. Jeho rozmery sú 120 x 5,5 cm. Je možné si nastaviť jeho dĺžku a prispôsobiť ho k pásu a samotným nohaviciam.

Najpredávanejší tovar
Kožený pracovný opasok SMART

Kožený pracovný opasok SMART

Pracovný opasok, kožený.- Vyrobené z hovädzej kože hrúbky 2,7 - 3 mm potiahnutý Pu ochrannou vrstvou- Rozmery: 120x4 cm- Má oceľovou sponou s dvoma…
8.69 s DPH
Kvalitný pracovný opasok PROFI GREY

Kvalitný pracovný opasok PROFI GREY

Kvalitný pracovný opasok PROFI vyrobené z materiálu bavlna Canvas kovová spona dĺžka cca 130 cm šírka 3,8 cm možnosť nastavenia dĺžky opaska
5.99 s DPH
Kožený pracovný opasok CLEVER

Kožený pracovný opasok CLEVER

Kožený pracovný opasok CLEVERMateriál:Vyrobené z kvalitnej hovädzej kožeHrúbka 2,7 - 3 mmVlastnosti:- Rozmery: 120x6 cm- Má oceľovú sponu s dvoma priečnymi klinmi- Vyrobené ručne-…
14.39 s DPH

odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777