Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Počasie dokáže byť naozaj nepríjemné, najmä ak ide o chladný vietor sprevádzaný snežením či dažďom. Na ochranu proti takýmto podmienkam je k práci vhodné zvoliť kuklu, ktorá ochráni hlavu, uši, tvár a nos zároveň. Aké kukly nájdete v našej ponuke?
Použitie kukly
Využitie kukly je naozaj všestranné či už pri práci, športe alebo každodennom nosení. Jej nosenie je pohodlné vďaka priliehavosti materiálu na hlave. Je preto vhodné obliecť si ju pod čapicu či prilbu. Pri športoch ju využijete najčastejšie pri lyžovaní, snowboardovaní alebo inom zimnom športe, či pri behaní alebo bicyklovaní. Kukla sa hodí naozaj všade, kde chcete vašu tvár ochrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia.
Kukla s otvorom na tvár
Jednootvorová kukla ochráni najmä vašu hlavu, šiju, krk a uši pred vetrom či chladom. Kukly sú zo syntetického materiálu, a to konkrétne polyester a akrylová priadza. Z polyesteru máme v ponuke ochrannú zateplenú kuklu PRO, ktorá dokonale chráni pred chladom. Je natoľko tenká, že sa zmestí pod ochrannú či lyžiarsku prilbu. Akrylová priadza pripomína vlnu. V tomto vyhotovení pre vás máme pracovnú kuklu BAW 2, ktorá pôsobí hrubšie, vzhľadom na to že je pletená. Aj napriek tomu ju bez problémov zmestíte pod prilbu.
Kukla s otvorom pre oči
Kukly s otvorom pre oči ochránia vašu hlavu, šiju, krk a značnú časť tváre pred nepriaznivými vplyvmi počasia počas zimy. Sú skvelé najmä vďaka tomu, že nepotrebujete ďalší šál či šatku. Ochranná pracovná kukla WINTER je skvelá vďaka vysokému obsahu nylonu v jeho materiáli. Ten funguje ako tepelná izolácia a je odolný voči baktériám a hubám. Kukla sa prispôsobí tvaru hlavy a zabezpečí vám pohodlie najmä vďaka plochým švom. Otvor na kukle neobmedzuje zorné pole, pretože sa na tvári a hlave nepohybuje a drží na mieste. V úrovni úst kukla disponuje vetracími otvormi, vďaka ktorým sa vám bude dobre dýchať aj pri namáhavých činnostiach. Je ideálna do práce, na zimné športy či motocyklové športy. Thermoactive kukla BRUBECK® je vyrobená bezšvovou technológiou z dvojvrstvového priedušného materiálu. Značnú časť textílie tvorí polyamid spolu s polypropylénom. Vnútorná vrstva zo spomínaného polypropylénu odvádza vlhkosť, takže pokožka hlavy zostáva suchá aj pri intenzívnych činnostiach. Vonkajšia vrstva udržiava optimálne teplo a zabraňuje podchladeniu. Vďaka malej časti elastanu drží kukla na hlave ako uliata. Má anti-alergické vlastnosti, vďaka čomu na pokožke nedráždi a zabraňuje tvorbe zápachov.
Kukly s maskáčovým vzorom
Pre vojakov, poľovníkov či rybárov odporúčame zvoliť kuklu s maskáčovým vzorom, ktorá splynie s prírodou tak, ako aj vaše maskáčové oblečenie. V tejto podkategórií máme v ponuke dve jednootvorové kukly, a to WORKERSCORPION. Obe sú vyrobené z polyesteru. Otvor na oči neobmedzuje zorné pole a kukla vynikajúco chráni pred vetrom a chladom. Kukla je skvelá vďaka univerzálnej veľkosti a to v rozmere L-XL.

Najpredávanejší tovar
Pracovná kukla BAW 3

Pracovná kukla BAW 3

Kukla  pod prilbu s dvoma otvormi.- 100% akryl- Hmotnosť 130 g / m2
2.99 s DPH
Pracovná kukla BAW 1

Pracovná kukla BAW 1

Kukla  so šiltom a jedným otvorom.- 100% akryl- Hmotnosť 130 g / m2
4.31 s DPH
Ochranná zateplená kukla PRO

Ochranná zateplená kukla PRO

Ochranná zateplená kukla PROMateriál:100% polyester; 190 g/m²Dokonale chráni pred chladom.Vhodné aj na použitie pod ochrannou prilbou.
3.29 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777