Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Práca v chladnom počasí si vyžaduje mať telo v teple a pohodlí. Zima ovplyvňuje kvalitu vašej práce, a preto sa treba obliecť tak, aby sa vám pracovalo dobre a aby ste podali plný výkon. Je dôležité si teda vybrať správny materiál či strih. Pokračujte v čítaní a nechajte si od nás poradiť s výberom ideálnych pracovných nohavíc do zimného počasia.
Vhodný materiál
Do chladného počasia určite odporúčame nohavice z polyesteru. Sú odolné voči vetru a mikroorganizmom. Polyester sa vyrába z ropy a preto rýchlo schne, alebo sa voda či roztápajúci sa sneh neabsorbuje do látky ale drží na povrchu. Takéto nohavice sú ľahké a pevné, vďaka čomu sa menej krčia. Veľmi dobre izolujú telesnú teplotu. V ponuke nájdete nohavice prevažne v kombinácii bavlny a polyesteru s benefitmi oboch materiálov.

Väčšina pracovných nohavíc má spevnený materiál v oblasti kolien. Niektoré sú špecifické aj vytvarovaným šitím, ktoré zabezpečuje ľahšie zohýbanie sa v kolenách. Ideálne je dvojité prešitie, ktoré chráni nohavice pred oderom či roztrhaním najmä v namáhaných partiách ako sú kolená či sed.

Na farbe materiálu tak úplne nezáleží. Čo sa ale týka reflexných nohavíc, tie musia taktiež podliehať norme a treba dbať na stupeň fluorescenčného materiálu. Na to, aký stupeň zvolíte, záleží od druhu vášho zamestnania. Tretí stupeň je najvyšší stupeň viditeľnosti v zhoršených podmienkach a odrážania svetla od tohto materiálu. Človeka oblečeného v reflexnom oblečení je možné spozorovať z diaľky až 200 metrov. Prezrite si z našej ponuky zimné reflexné nohavice WARDI HIVIS, ktoré sú nepremokavé, no za to priedušné. Sú perfekte zateplené, preto sú skvelou voľbou pre cestárov pracujúcich v zime a v nepriaznivých podmienkach.
Detaily
Veľmi dobrým poznávacím znakom kvalitných pracovných nohavíc sú kovové zipsy a gombíky, ktoré sú odolnejšie proti poškodeniu. Vrecká sú taktiež dôležitou časťou pracovných nohavíc. Množstvo kvalitnejších nohavíc má na nohaviciach prišité aj pútka na kľúče či iné náradie. Na veľa modeloch nájdete aj gumičku v oblasti pása pre pohodlnejšie nosenie. Pokiaľ chcete mať o niečo väčšiu istotu, siahnite po vhodnom opasku, najmä ak vo vreckách či na pútkach nosíte ťažšie náradie.

Obľúbené zimné montérky do pása PROFI DARK sú 100%-ne zateplené nohavice ideálne do zimného počasia. Sú z veľmi kvalitného a pevného materiálu a dodatočné vrecká v oblasti kolien vám umožňujú ochrániť kolená vložením kolenných chráničov. Penové chrániče kolien ochránia vaše kolená a pri kľačaní na nich zjemnia tlak.

Najpredávanejší tovar
Zimné monterky do pása PROFI DARK zimné

Zimné monterky do pása PROFI DARK zimné

Zimné montérky do pása PROFI DARK zimnéNormy: EN340Materiál:Vrchný materiál 65% polyester, 35% bavlna 270 g/m²Zateplenie 100% polyester 130 g/m²Podšívka 100% polyester taft 190T 50…
40.39 s DPH
Zimné monterky do pása PROFI COOL WIN

Zimné monterky do pása PROFI COOL WIN

Zimné montérky do pása PROFI COOL WINNormy: EN340Materiál:Vrchný materiál 65% polyester, 35% bavlna 270 g/m²Zateplenie 100% polyester 130 g/m²Podšívka 100% polyester taft 190T 50…
23.99 s DPH
Zimné monterky do pása PROFI NAVY zimné

Zimné monterky do pása PROFI NAVY zimné

Zimné monterky do pása PROFI NAVY zimnéNormy: EN340, OEKO-TEX® Standard 100Materiál:Vrchný materiál 65% polyester, 35% bavlna 270 g/m²Zateplenie 100% polyester 130 g/m²Podšívka 100% polyester 190T…
40.39 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777

Zimné monterky do pása PROFI COOL WIN

23.99 s DPH
hnedá

Zimné monterky do pása PROFI COOL ROYAL

23.99 s DPH
modrá royal

Zimné monterky do pása PROFI COOL KELLY

23.99 s DPH
zelená kelly dark

Zimné montérky do pása SMART ROYAL

26.39 s DPH
modrá navy

Zimné reflexné nohavice do pása VIZWELL JK187

31.19 s DPH
oranžová
žltá

Zimné monterky do pása PROFI NAVY zimné

40.39 s DPH
modrá navy

Pracovné nohavice s trakmi NEWAGE brown

40.79 s DPH
hnedá

Zimné reflexné nohavice PROFI HIVIS

44.39 s DPH
Červená
oranžová
žltá

Zimné reflexné nohavice WARDI HIVIS

46.79 s DPH
Červená
oranžová
žltá

Softšelové pracovné nohavice VIZWELL JK398

49.75 s DPH
čierna

Softšelové reflexné nohavice VIZWELL JK425

50.39 s DPH
oranžová
žltá

Pracovné nohavice s trakmi NEWAGE navy

63.79 s DPH
modrá navy

Zimné monterky do pása PROFI DARK zimné

40.39 s DPH
šedá charcoal