Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Nadčasová a stvorená aj do tých najnáročnejších podmienok. Tak by sme mohli jednou vetou zhrnúť vojenskú a poľovnícku obuv, ktorá s vami zvládne „držať krok“ za každých okolností. Nezáleží na tom, či idete do náročného terénu, alebo potrebujete maximálnu oporu na šmykľavých povrchoch. S týmito topánkami sa môžete naplno venovať všetkým fyzicky náročným aktivitám vykonávaným v rámci práce či voľnočasových aktivít.

Vojenské topánky do každých podmienok

Vojenská obuv má rôzne podoby, najčastejšie ide o topánky nad členky, ktoré nohám zabezpečia dostatočnú oporu a ochranu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Outdoor vojenské topánky sú koncipované tak, aby vydržali pôsobenie tlaku, odolávali odreniam a tiež nešetrnému zaobchádzaniu. Taktická vojenská obuv, ktorú nájdete v našej ponuke, je vyrobená z kombinácie balistického nylonu a pravej kože. Táto kombinácia materiálov prepožičiava vojenským topánkam nad členky mimoriadnu odolnosť.

Vo vnútri sú vojenské topánky zamerané jednoznačne na komfort. Neočakávajte teda žiadnu tvrdú nepríjemnú obuv, ktorá vám spôsobí otlaky. Vojenská taktická obuv má pohodlné polstrovanie, takže ani po kilometrových pochodoch vás nohy nebudú bolieť. Maximálne sa môžete spoľahnúť aj na špeciálne tvarovanú podrážku s protišmykovým dezénom a úpravou umožňujúcou tiché došľapovanie. Komfort pri obúvaní zas zvyšuje systém rýchleho šnurovania. Na výber máte aj z rôznych farieb – od pieskovo hnedej až po čiernu klasiku.

Taktické vojenské topánky využijete nielen ako vojak nasadený do boja, ale aj pri výletoch do prírody a v rôznych drsných podmienkach. Ideálne sú aj pre hráčov airsoftu a tiež pre každého vyznávača army štýlu.

Poľovnícka obuv a rybárske čižmy

Poľovnícke topánky sú do ľahšieho aj toho najnáročnejšieho terénu sú pre vášnivých lovcov nevyhnutnou súčasťou výbavy. Dlhé prechádzky lesom, poľami ako aj výstupy na kopce s vysokou aj nižšou poľovníckou obuvou hravo zvládnete. Poľovnícke topánky sú navrhnuté tak, aby boli dostatočne robustné, ale aby vám aj zabezpečili dostatok komfortu. Vyberte si z poľovníckych topánok na celoročné použitie, ktoré vám budú robiť radosť na každej poľovačke.

Nezabudli sme ani na rybárov, nájdete u nás aj špeciálne rybárske čižmy, ktoré kontakt s vodou nijako neohrozí. Sú úplne nepremokavé a vďaka ich dostatočnej výške s nimi zvládnete prebrodiť nejeden potom. Vezmite si na rybačku poriadne čižmy a zabezpečte si pri svojom hobby maximálne pohodlie kombinované so špičkovou funkčnosťou.

Nezabudnite na termo ponožky a vložky do topánok

Ku kvalitným poľovníckym a army topánkam patria aj termo ponožky, ktoré vám túto obuv umožnia naplno využiť aj počas tuhých mrazov. Funkčné ponožky sa postarajú o to, aby bolo pre vás nosenie tohto typu obuvi ešte príjemnejšie. Pre najnáročnejších máme pripravené kvalitné gélové vložky do topánok, ktoré v sebe kombinujú gély s rôznou hustotou, čím vášmu chodidlu poskytnú dostatočne pevné oporné body. Vložky do pracovných topánok sú ideálnym spôsobom, ako si nosenie pracovnej obuvi ešte spríjemniť a vyhnúť sa bolestiam nôh a chrbta.

Výrazné obmedzenie potenia, žiadny zápach ani nepríjemné otlaky, to všetko môžete očakávať od kvalitných ponožiek a vložiek do topánok. Skombinujte tieto doplnky obuvi s kvalitnými vojenskými alebo poľovníckymi topánkami a získate komplet, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

Najpredávanejší tovar
Vložky do pracovnej obuvi FILC

Vložky do pracovnej obuvi FILC

Vložky do pracovnej obuvi FILCMateriál:Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu filcVlastnosti:- Prevencia nohy pred baktériami- Dokonale absorbujú vlhkosť- Zmierňujú tlak nohy na zemi- Zníženie nadmernej únavy nohy -…
0.54 s DPH
Vložky do pracovnej obuvi COMFORT

Vložky do pracovnej obuvi COMFORT

Vložky do pracovnej obuvi COMFORTMateriál:Vyrobené z ľahkého EVA materáluVlastnosti:- Textilný poťah na spodnej strane- Vyrábané vo veľkostiach od 36 do 48- Vhodné pre väčšinu…
0.66 s DPH
Vložky do pracovnej obuvi TERMO

Vložky do pracovnej obuvi TERMO

Vložky do pracovnej obuvi TERMOVlastnosti:- Tri vrstvy- Dokonale izolujú nohy od chladnej zemi- Prevencia nohy proti baktériám- Dokonale absorbujú vlhkosť- Zmierňujú tlak nohy na zemi-…
1.39 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777

Členková vojenská obuv Texar® STINGER 3/4

47.99 s DPH
hnedá

Taktická vojenská obuv Texar® STINGER

68.69 s DPH
hnedá

Antiperspirantné vložky do pracovnej obuvi

1.06 s DPH
šedá heather

Vložky do pracovnej obuvi ALOE

1.39 s DPH
zelená kiwi

Vložky do pracovnej obuvi COMFORT

0.66 s DPH
čierna

Vložky do pracovnej obuvi KORK

1.79 s DPH
šedá ash

Vložky do pracovnej obuvi FILC

0.54 s DPH
šedá heather

Vložky do pracovnej obuvi kožené SKULL

2.39 s DPH
čierna
384144
Vložky do pracovnej obuvi FOAM
Zavrieť

Vložky do pracovnej obuvi FOAM

5.39 s DPH
žltá

Vložky do pracovnej obuvi MAMBA

1.39 s DPH
šedá heather
4045
Gelové vložky do pracovnej obuvi BLUEA
Zavrieť

Gelové vložky do pracovnej obuvi BLUEA

7.99 s DPH
modrá royal

Vložky do pracovnej obuvi ATOM

6.29 s DPH
oranžová
4046
Gelové vložky do pracovnej obuvi GEL
Zavrieť

Gelové vložky do pracovnej obuvi GEL

4.49 s DPH
modrá royal

Vložky do pracovnej obuvi AROMA

4.99 s DPH
zelená kelly

Masážne vložky do pracovnej obuvi MAS

2.39 s DPH
modrá royal

Vložky do obuvi VLNA

1.49 s DPH
šedá heather

Vložky do pracovnej obuvi TERMO

1.39 s DPH
šedá heather

Taktická vojenská obuv Texar® TXR 3 generácia

66.19 s DPH
čierna

Vložky do obuvi ARMY

1.49 s DPH
biela

Taktická vojenská obuv Texar® DESERT GHOST

63.89 s DPH
hnedá

Vložky do obuvi FORSTAND

6.89 s DPH
oranžová

Vložky do topánok termoizolačné ALUTERM GNT

1.18 s DPH
šedá heather

Vložky do topánok BETA GEL

1.992.69 s DPH
šedá heather

Kokosové vložky do pracovnej obuvi PROFI

5.69 s DPH
čierna

Gelové vložky do pracovnej obuvi GEL TRIO

8.69 s DPH
šedá heather

Filcové vložky do topánok FILC GNT

0.50 s DPH
šedá heather