Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Nadčasová a stvorená aj do tých najnáročnejších podmienok. Tak by sme mohli jednou vetou zhrnúť vojenskú a poľovnícku obuv, ktorá s vami zvládne „držať krok“ za každých okolností. Nezáleží na tom, či idete do náročného terénu, alebo potrebujete maximálnu oporu na šmykľavých povrchoch. S týmito topánkami sa môžete naplno venovať všetkým fyzicky náročným aktivitám vykonávaným v rámci práce či voľnočasových aktivít.
Vojenské topánky do každých podmienok
Vojenská obuv má rôzne podoby, najčastejšie ide o topánky nad členky, ktoré nohám zabezpečia dostatočnú oporu a ochranu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Outdoor vojenské topánky sú koncipované tak, aby vydržali pôsobenie tlaku, odolávali odreniam a tiež nešetrnému zaobchádzaniu. Taktická vojenská obuv, ktorú nájdete v našej ponuke, je vyrobená z kombinácie balistického nylonu a pravej kože. Táto kombinácia materiálov prepožičiava vojenským topánkam nad členky mimoriadnu odolnosť.

Vo vnútri sú vojenské topánky zamerané jednoznačne na komfort. Neočakávajte teda žiadnu tvrdú nepríjemnú obuv, ktorá vám spôsobí otlaky. Vojenská taktická obuv má pohodlné polstrovanie, takže ani po kilometrových pochodoch vás nohy nebudú bolieť. Maximálne sa môžete spoľahnúť aj na špeciálne tvarovanú podrážku s protišmykovým dezénom a úpravou umožňujúcou tiché došľapovanie. Komfort pri obúvaní zas zvyšuje systém rýchleho šnurovania. Na výber máte aj z rôznych farieb – od pieskovo hnedej až po čiernu klasiku.

Taktické vojenské topánky využijete nielen ako vojak nasadený do boja, ale aj pri výletoch do prírody a v rôznych drsných podmienkach. Ideálne sú aj pre hráčov airsoftu a tiež pre každého vyznávača army štýlu.
Poľovnícka obuv a rybárske čižmy
Poľovnícke topánky sú do ľahšieho aj toho najnáročnejšieho terénu sú pre vášnivých lovcov nevyhnutnou súčasťou výbavy. Dlhé prechádzky lesom, poľami ako aj výstupy na kopce s vysokou aj nižšou poľovníckou obuvou hravo zvládnete. Poľovnícke topánky sú navrhnuté tak, aby boli dostatočne robustné, ale aby vám aj zabezpečili dostatok komfortu. Vyberte si z poľovníckych topánok na celoročné použitie, ktoré vám budú robiť radosť na každej poľovačke.

Nezabudli sme ani na rybárov, nájdete u nás aj špeciálne rybárske čižmy, ktoré kontakt s vodou nijako neohrozí. Sú úplne nepremokavé a vďaka ich dostatočnej výške s nimi zvládnete prebrodiť nejeden potom. Vezmite si na rybačku poriadne čižmy a zabezpečte si pri svojom hobby maximálne pohodlie kombinované so špičkovou funkčnosťou.
Nezabudnite na termo ponožky a vložky do topánok
Ku kvalitným poľovníckym a army topánkam patria aj termo ponožky, ktoré vám túto obuv umožnia naplno využiť aj počas tuhých mrazov. Funkčné ponožky sa postarajú o to, aby bolo pre vás nosenie tohto typu obuvi ešte príjemnejšie. Pre najnáročnejších máme pripravené kvalitné gélové vložky do topánok, ktoré v sebe kombinujú gély s rôznou hustotou, čím vášmu chodidlu poskytnú dostatočne pevné oporné body. Vložky do pracovných topánok sú ideálnym spôsobom, ako si nosenie pracovnej obuvi ešte spríjemniť a vyhnúť sa bolestiam nôh a chrbta.

Výrazné obmedzenie potenia, žiadny zápach ani nepríjemné otlaky, to všetko môžete očakávať od kvalitných ponožiek a vložiek do topánok. Skombinujte tieto doplnky obuvi s kvalitnými vojenskými alebo poľovníckymi topánkami a získate komplet, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

Najpredávanejší tovar
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.