Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Dážď pri práci dokáže byť veľmi nepríjemným spoločníkom. Ak chcete predísť zníženej pracovnej aktivite, ochráňte sa pred ním vo funkčných pracovných nohaviciach do dažďa. Okrem toho, že sú perfektne odolné voči vode, majú aj množstvo iných benefitov, ktoré určite uvítate. Nechajte si od nás poradiť s ich výberom.
Materiál
Aby vás nohavice pred dažďom ochránili na maximum, musia byť zo syntetického materiálu. Jedným z nich je napríklad polyester. Je to syntetický netkaný materiál vyrobený z ropy. Je menej krčivý no za to dostatočne ohybný. Má skvelú odolnosť voči vode a mikroorganizmom. Veľmi obľúbeným materiálom je tiež polyetylén. Je dostatočne pevný na to že sa jedná o tenký materiál. Má dostatočnú odolnosť voči vode a vetru. Nájdete taktiež nohavice z materiálu kombinovaného s PVC. Ten dodáva bunde ešte vyššiu dávku nepremokavosti. Niektoré modely majú vodoodolné pogumované zátery na vrchnej strane nohavíc.
Iné benefity
Netreba spomínať výhody kombinovaných materiálov. Tie sú obohatené o funkčnosť oboch materiálov, čím nohaviciam dávajú vyššiu dávku odolnosti. Niektoré modely majú zapínanie na zips, iné na tele držia vďaka elastickej gumičke v páse. Strihy sú prevažne voľnejšie, aby v nich mal človek dostatok pohybu. Vrecká sú prevažne na bokoch nohavíc. Podlepené švy sú odolným prvkom nohavíc proti premoknutiu.
Odporúčania
Nepremokavé pracovné nohavice KYRIL sú skvelou možnosťou do dažďa. Majú kombinovaný materiál PVC a polyesteru, a práve preto sú vynikajúco odolné voči vode a mikroorganizmom. Majú strih na traky s náprsenkou a dokážete si ich preto nastaviť na ideálnu dĺžku. Cvoky v dolnej časti nohavíc vám zaručia priliehavejší strih v oblasti členkov.

Reflexné pracovné nohavice do dažďa FEUER sú najlepšou voľbou pre pracovníkov na cestách. V nepriaznivom počasí váš ochránia pred dažďom a dostatočne zviditeľnia počas dňa, noci, za súmraku či svitania. Majú polyuretánový povlak, vďaka ktorému sú nohavice vodotesné. Reflexné pruhy 3M na lýtkach nohavíc spĺňajú normy EN 471, EN 343 a EN 340. Pokiaľ sa chcete chrániť na ceste o čosi viac, prehliadnite si ponuku ostatných reflexných odevov do dažďa, s ktorými zviditeľníte celé vaše telo.

Nohavice do dažďa VIZWELL JK07 v tmavomodrej farbe sú vyrobené zo 100%-ného polyesteru obohatené o polyuretánovú vrstvu Oxford300D. Nohavice sú vodoodolné a paropriesputné. V páse je elastický sťahovač a štrbiny umožňujúce prístup k vreckám. Dolnú časť si je možné zapnúť na patentky.

V prípade vyššej ochrany počas dažďa si nezabudnite prezrieť ponuku pracovných plášťov alebo nepremokavých kompletov.

Najpredávanejší tovar
Pracovné nohavice nepremokavé KYRIL

Pracovné nohavice nepremokavé KYRIL

Pracovné nohavice nepremokavé KYRILNormy: EN340Materiál:30% PVC, 70% polyesterVlastnosti:- Nohavice dažďa- Zabalené v sáčku- Možnosť nastavenia dĺžky pomocou trakov- Guma v páse- Cvoky v dolnej časti nohavíc
4.79 s DPH
Nohavice do dažďa VIZWELL JK07

Nohavice do dažďa VIZWELL JK07

Nohavice do dažďa VIZWELL JK07Normy: EN340, EN471, EN343Materiál: 100% polyester Oxford 300D povrstvené polyuretánomVlastnosti:- Vodeodolné- Paropriepustnosť trieda 3-1- Nohavice do dažďa s reflexnými pruhmi- 3M reflexné prúžky Scotchline - Vodotesný a…
11.99 s DPH
Reflexné nepremokavé nohavice VIZWELL JK07

Reflexné nepremokavé nohavice VIZWELL JK07

Reflexné nepremokavé nohavice VIZWELL JK07Normy: EN340, EN471, EN343Materiál:100% polyester Oxford 300D povrstvené polyuretánomVlastnosti:- Vodeodolné- Paropriepustnosť trieda 3-1- Nohavice do dažďa s reflexnými pruhmi- 3M reflexné prúžky Scotchline - Vodotesný a zároveň…
14.39 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777