Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Šál je skvelým funkčným doplnkom, ktorý vás zahreje cez mrazivé zimné dni. V našej ponuke nájdete široké množstvo zimných funkčných šálov a nákrčníkov. Vďaka syntetickým materiálom sú skvelými tepelnými izolantmi vášho krku.
Materiál
Už spomínané syntetické materiály sú hlavnou zložkou všetkých šálov. Polyester je jeden z najpoužívanejších materiálov. Je vyrobený z ropy, vďaka čomu je odolný voči vetru a mikroorganizmom. V podobe šálu dostatočne zahreje počas mrazivých pracovných dní. Polyester sa zvykne taktiež kombinovať s malou časťou elastanu, ktorý šálu dodá pružnosť a je možné si ho okolo krku ovinúť tesnejšie. Akrylová priadza je druhým syntetickým materiálom, z ktorého môžete nájsť šále. Akrylová priadza vyzerá podobne ako vlna. Často si môžete pomýliť bavlnené a akrylové doplnky, vyzerajú totiž takmer identicky.

Strihy šálov sú rôznorodé. V tejto kategórií nájdete klasický šál na zaviazanie, nákrčník na ovinutie okolo krku či nákrčník s gumičkami na uši. Rozmery šálov sú taktiež rôzne. Určujú jeho obvod a dĺžku, ktorú nájdete od 40 centimetrov a viac.
Odporúčania
Reflexný pracovný nákrčník BAND NEO je ideálny pre pracovníkov na cestách, cyklistov či bežcov. Hebký a flexibilný materiál je zo 100% polyesteru a pri nosení je pohodlný. Poskytuje dokonalú ochranu proti vetru a chladu a zabezpečí vašu viditeľnosť vďaka žiarivým farbám a reflexnými prvkami.

Bezšvový pracovný multifunkčný nákrčník KP65 vám zaručí pohodlné nosenie. Je ideálny pre beh, jazdu na bicykli a všetky outdoorové aktivity. Chráni pred vetrom a slnkom zároveň. Prečo je multifunkčný? Pretože môže slúžiť ako klobúk, šál alebo šatka.

Pracovný fleecový šál CAMU je vyrobený z fleecu, ktorý dodáva pri nosení pohodlie a výbornú tepelnú izoláciu. Obvod si jednoducho nastavíte a zregulujete pomocou šnúrky v časti uší. Šál má maskáčové prevedenie, vďaka čomu je vhodný pre poľovníkov, rybárov, turistov, či športovcov.

Pre vyššiu dávku tepelnej izolácie si prezrite ponuku zimných pracovných čiapok alebo zimných pracovných búnd, v ktorých budete v teple počas chladného zimného počasia.

Najpredávanejší tovar
Čierny pracovný nákrčník BAND

Čierny pracovný nákrčník BAND

Čierny pracovný nákrčník BAND 100% polyesterbezšvový a pružný, čo zaručuje pohodlné noseniemôže slúžiť ako klobúk, šál, šatkaje ideálny pre beh, jazdu na bicykli a…
1.31 s DPH
Pracovný multifunkčný nákrčník KP65

Pracovný multifunkčný nákrčník KP65

Pracovný multifunkčný nákrčník KP65Materiál: 95% Polyester, 5% Elastan 140gVlastnosti:- Bezšvový a elastický, čo zaručuje pohodlné nosenie- Môže slúžiť ako pokrývka hlavy, šál, šatka- Chráni pred…
1.49 s DPH
Reflexný pracovný nákrčník BAND NEO

Reflexný pracovný nákrčník BAND NEO

Reflexný pracovný nákrčník BAND NEO Pracovný šál s reflexným pásom.100% polyesterhladký a flexibilný, čo zaručuje pohodlie pri noseníideálne sa hodí na beh, cyklistiku a akékoľvek…
2.99 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777