AKCIA
PRACOVNÉ ODEVY A OBUV AŽ - 40%
Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

V teplom letnom počasí je vesta vhodná pre pohodlnosť a dostatočnú ochranu tela. Takáto vrstva oblečenia je funkčná aj vďaka tomu, že vám do práce nelezú žiadne rukávy. To, aký materiál je vhodný vybrať alebo aké vesty z našej ponuky odporúčame sa dočítate nižšie.

Materiál

Vesta do letného počasia musí byť dostatočne priedušná, aby ste sa v nej nepotili. Na túto funkciu je najlepšia bavlna. Tá môže tvoriť aj menšiu časť materiálu celej vesty. Dodá jej dostatočne veľa priedušnosti a odvodí vlhkosť od tela. Bavlna je pohodlný, no zároveň pevný materiál. Je odolná voči oderom a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vesty z nej sú trvácne,  ľahko sa udržiavajú a zostávajú mäkké a funkčné.

Polyesterové vesty majú benefity v oblasti pevnosti a odolnosti voči mikroorganizmom a vode, ktorú držia na povrchu. Poylester je vyrobený z ropy, preto sú vesty z neho výborne odolné pred oderom a roztrhaním, držia tvar a rýchlo schnú.

Detaily

Pri letných vestách málokedy nájdete stojaci golier. Nie je tam preto, aby sa vám v letnom počasí nepotil zátylok a krk. Hlavnou výhodou viest je naozaj ich ľahkosť a pohodlnosť. Prípadné kapucňa či vrecká sú na veste vítané. Môžete si do nich odložiť náčinie či malé drobnosti.

Čo sa týka počtu vreciek a úložného priestoru, pracovná vesta MULTIPROFI je špičkou z našej ponuky. Obľúbi si ju nejeden šikovný kutil. Je z materiálu s vyšším obsahom polyesteru a hrubšej bavlny. V spodnej časti vesty sú šité vrecká z veľmi silného a odolného materiálu. Má množstvo úchytov na šroubováky, francúzske kľúče či orezávacie nožíky a vrecká na klince, šróby, meter či iné príslušenstvo. S touto vestou budete mať pri sebe všetok potrebný inventár.

Tepláková vesta s kapucňou AKTIV GREY je z mäkkého teplákového materiálu. Väčšiu časť tvorí bavlna, ktorá je trvácna a priedušná. Má zapínanie na zips, dve bočné vrecká a kapucňu so šnúrkou na stiahnutie. Pás a rukávy sú ukončené elastickým lemom, ktorý zabraňuje vniknutiu vetra. Vesta je ideálna do pracovného prostredia, ale aj na turistiku, prechádzku či iné vonkajšie športové aktivity.

Do tejto kategórie spadajú aj reflexné vesty z polyesterového materiálu. Sú ľahké a na tele ich takmer neucítite. Majú zapínanie na suchý zips a dobre obšitie. Vesty sú v súlade s normou EN ISO 20471/2013 (poprípade stále platnými staršími normami EN 471+A1/2007 alebo EN 471/2003). Majú fluorescenčné farby (žltá, oranžová, červená, zelená) a reflexné prvky. Dodajú vám viditeľnosť cez deň aj noc, za súmraku či za svitania. Pokiaľ hľadáte vestu do pracovného prostredia alebo ako povinnú výbavu vášho motorového vozidla, neváhajte si prezrieť našu ponuku.

 

Najpredávanejší tovar
Reflexná pracovná vesta HIVIS GNT

Reflexná pracovná vesta HIVIS GNT

Reflexná pracovná vesta HIVIS GNTnormy : EN340 , EN471Výstražná vesta s dvomi vodorovnými reflexnými pruhmi.- 100% polyester- Hmotnosť 120 g / m2- Zapínanie na…
1.74 1.68 s DPH
Reflexná vesta ALEXIS pracovná

Reflexná vesta ALEXIS pracovná

kategória: II.normy : EN340 , EN471Výstražná vesta s dvomi vodorovnými reflexnými pruhmi.- 100% polyester- Hmotnosť 120 g / m2- Zapínanie na suchý zips- Ideálny…
2.09 s DPH
Detská reflexná vesta pracovná KINDER

Detská reflexná vesta pracovná KINDER

 Detská reflexná vesta pracovná KINDER 100% polyester hmotnosť 120 g / m2 dva horizontálne reflexné pruhy zapínanie pomocou suchého zipsu rozmer: 40 cm x…
2.39 1.79 s DPH

Detská reflexná vesta pracovná KINDER

2.39 1.79 s DPH
žltá

Reflexná pracovná vesta LUMI YELLOW

1.99 1.67 s DPH
žltá

Reflexná pracovná vesta LUMI ORANGE

1.99 1.67 s DPH
oranžová

Reflexná pracovná vesta HIVIS GNT

1.74 1.68 s DPH
oranžová
žltá

Pracovná vesta MULTIPROFI

29.09 s DPH
čierna
Taktická nylonová vesta MOLLE
Zavrieť

Taktická nylonová vesta MOLLE

48.59 s DPH
čierna
hnedá
zelená bottle

Letná maskáčová vesta GB® TOBRUK

22.49 s DPH
maskáčová

Pracovná vesta reflexná detská VIZWELL EN01

3.29 s DPH
Červená
oranžová
zelená kelly
žltá

Reflexná vesta CLASSIC 910

3.49 s DPH
oranžová
žltá

Reflexná vesta s vreckami VIZWELL EN01

13.99 s DPH
oranžová
žltá

Pracovná vesta BETA EASY

30.59 s DPH
šedá charcoal

Pracovná vesta BETA LIGHT BLUE

27.79 s DPH
modrá navy

Pracovná vesta BETA LIGHT GREY

27.79 s DPH
šedá charcoal

Reflexná vesta so zapínaním an zips ALEXIS MESH

3.79 s DPH
žltá

Detská reflexná vesta pracovná ALEXIK

3.59 s DPH
oranžová
žltá

Reflexná vesta ALEXIS pracovná

2.09 s DPH
oranžová
žltá

Pracovná vesta FENIX

22.49 15.73 s DPH
šedá charcoal

Tepláková vesta s kapucňou ACTIV GREY

15.19 11.99 s DPH
šedá ash