Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

V teplom letnom počasí je vesta vhodná pre pohodlnosť a dostatočnú ochranu tela. Takáto vrstva oblečenia je funkčná aj vďaka tomu, že vám do práce nelezú žiadne rukávy. To, aký materiál je vhodný vybrať alebo aké vesty z našej ponuky odporúčame sa dočítate nižšie.
Materiál
Vesta do letného počasia musí byť dostatočne priedušná, aby ste sa v nej nepotili. Na túto funkciu je najlepšia bavlna. Tá môže tvoriť aj menšiu časť materiálu celej vesty. Dodá jej dostatočne veľa priedušnosti a odvodí vlhkosť od tela. Bavlna je pohodlný, no zároveň pevný materiál. Je to pomerne starý materiál čo sa týka pôvodu, preto sú jeho vlastnosti čo sa týka odolnosti oveľa menšie oproti syntetickým materiálom.

Polyesterové vesty majú benefity v oblasti pevnosti a odolnosti voči mikroorganizmom a vode, ktorú držia na povrchu. Poylester je vyrobený z ropy, preto sú vesty z neho výborne odolné pred oderom a roztrhaním, držia tvar a rýchlo schnú. Je výborné zvoliť vestu z kombinácie bavlny a polyesteru. Bavlna dodá veste mäkkosť a pohodlnosť, a polyester zvýši jej odolnosť voči vode či vetru.
Detaily
Pri letných vestách málokedy nájdete stojaci golier. Nie je tam preto, aby sa vám v letnom počasí nepotil zátylok a krk. Hlavnou výhodou viest je naozaj ich ľahkosť a pohodlnosť. Prípadné kapucňa či vrecká sú na veste vítané. Môžete si do nich odložiť náčinie či malé drobnosti.

Čo sa týka počtu vreciek a úložného priestoru, pracovná vesta MULTIPROFI je špičkou z našej ponuky. Obľúbi si ju nejeden šikovný kutil. Je z materiálu s vyšším obsahom polyesteru a hrubšej bavlny. V spodnej časti vesty sú šité vrecká z veľmi silného a odolného materiálu. Má množstvo úchytov na šroubováky, francúzske kľúče či orezávacie nožíky a vrecká na klince, šróby, meter či iné príslušenstvo. S touto vestou budete mať pri sebe všetok potrebný inventár.

Tepláková vesta s kapucňou AKTIV GREY je z mäkkého teplákového materiálu. Väčšiu časť tvorí bavlna, ktorá je trvácna a priedušná. Má zapínanie na zips, dve bočné vrecká a kapucňu so šnúrkou na stiahnutie. Pás a rukávy sú ukončené elastickým lemom, ktorý zabraňuje vniknutiu vetra. Vesta je ideálna do pracovného prostredia, ale aj na turistiku, prechádzku či iné vonkajšie športové aktivity.

Do tejto kategórie spadajú aj reflexné vesty z polyesterového materiálu. Sú ľahké a na tele ich takmer neucítite. Majú zapínanie na suchý zips a dobre obšitie. Vesty sú v súlade s normou EN ISO 20471/2013 (poprípade stále platnými staršími normami EN 471+A1/2007 alebo EN 471/2003). Majú fluorescenčné farby (žltá, oranžová, červená, zelená) a reflexné prvky. Dodajú vám viditeľnosť cez deň aj noc, za súmraku či za svitania. Pokiaľ hľadáte vestu do pracovného prostredia alebo ako povinnú výbavu vášho motorového vozidla, neváhajte si prezrieť našu ponuku.

 

Najpredávanejší tovar
Dámska vesta pre čašníčky a servírky ADORNO

Dámska vesta pre čašníčky a servírky ADORNO

Dámska vesta pre čašníčky a servírky ADORNOMateriál:100% polyester 210g/m2Vlastnosti- Podšívka na vnútornej strane- Zapínanie na štyri gombíky- Chlopne imitujúce vrecká na bokoch- Pranie do…
13.79 s DPH
Pánska čašnícka gastro vesta ADORNO

Pánska čašnícka gastro vesta ADORNO

Pánska čašnícka gastro vesta ADORNOMateriál:100% polyester 210g/m2Vlastnosti- Podšívka na vnútornej strane- Zapínanie na štyri gombíky- Chlopne imitujúce vrecká na bokoch- Pranie do 40 °…
14.39 s DPH
Tepláková vesta s kapucňou ACTIV GREY

Tepláková vesta s kapucňou ACTIV GREY

Tepláková vesta s kapucňou ACTIVMateriál 62% bavlna a 38% polyester príjemný teplákový materiál zapínanie na zipsdve bočné vreckákapucňa so šnúrkou na stiahnutiepás a rukávy ukočené elastickým…
11.99 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777