Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

V teplom letnom počasí je vesta vhodná pre pohodlnosť a dostatočnú ochranu tela. Takáto vrstva oblečenia je funkčná aj vďaka tomu, že vám do práce nelezú žiadne rukávy. To, aký materiál je vhodný vybrať alebo aké vesty z našej ponuky odporúčame sa dočítate nižšie.

Materiál

Vesta do letného počasia musí byť dostatočne priedušná, aby ste sa v nej nepotili. Na túto funkciu je najlepšia bavlna. Tá môže tvoriť aj menšiu časť materiálu celej vesty. Dodá jej dostatočne veľa priedušnosti a odvodí vlhkosť od tela. Bavlna je pohodlný, no zároveň pevný materiál. Je to pomerne starý materiál čo sa týka pôvodu, preto sú jeho vlastnosti čo sa týka odolnosti oveľa menšie oproti syntetickým materiálom.

Polyesterové vesty majú benefity v oblasti pevnosti a odolnosti voči mikroorganizmom a vode, ktorú držia na povrchu. Poylester je vyrobený z ropy, preto sú vesty z neho výborne odolné pred oderom a roztrhaním, držia tvar a rýchlo schnú. Je výborné zvoliť vestu z kombinácie bavlny a polyesteru. Bavlna dodá veste mäkkosť a pohodlnosť, a polyester zvýši jej odolnosť voči vode či vetru.

Detaily

Pri letných vestách málokedy nájdete stojaci golier. Nie je tam preto, aby sa vám v letnom počasí nepotil zátylok a krk. Hlavnou výhodou viest je naozaj ich ľahkosť a pohodlnosť. Prípadné kapucňa či vrecká sú na veste vítané. Môžete si do nich odložiť náčinie či malé drobnosti.

Čo sa týka počtu vreciek a úložného priestoru, pracovná vesta MULTIPROFI je špičkou z našej ponuky. Obľúbi si ju nejeden šikovný kutil. Je z materiálu s vyšším obsahom polyesteru a hrubšej bavlny. V spodnej časti vesty sú šité vrecká z veľmi silného a odolného materiálu. Má množstvo úchytov na šroubováky, francúzske kľúče či orezávacie nožíky a vrecká na klince, šróby, meter či iné príslušenstvo. S touto vestou budete mať pri sebe všetok potrebný inventár.

Tepláková vesta s kapucňou AKTIV GREY je z mäkkého teplákového materiálu. Väčšiu časť tvorí bavlna, ktorá je trvácna a priedušná. Má zapínanie na zips, dve bočné vrecká a kapucňu so šnúrkou na stiahnutie. Pás a rukávy sú ukončené elastickým lemom, ktorý zabraňuje vniknutiu vetra. Vesta je ideálna do pracovného prostredia, ale aj na turistiku, prechádzku či iné vonkajšie športové aktivity.

Do tejto kategórie spadajú aj reflexné vesty z polyesterového materiálu. Sú ľahké a na tele ich takmer neucítite. Majú zapínanie na suchý zips a dobre obšitie. Vesty sú v súlade s normou EN ISO 20471/2013 (poprípade stále platnými staršími normami EN 471+A1/2007 alebo EN 471/2003). Majú fluorescenčné farby (žltá, oranžová, červená, zelená) a reflexné prvky. Dodajú vám viditeľnosť cez deň aj noc, za súmraku či za svitania. Pokiaľ hľadáte vestu do pracovného prostredia alebo ako povinnú výbavu vášho motorového vozidla, neváhajte si prezrieť našu ponuku.

 

Najpredávanejší tovar
Reflexná pracovná vesta HIVIS GNT

Reflexná pracovná vesta HIVIS GNT

Reflexná pracovná vesta HIVIS GNTNormy: EN340, EN471Materiál:100% polyester 120 g/m²Vlastnosti:- Dva vodorovné reflexné pruhy- Zapínanie na suchý zips- Ideálne pre cestných pracovníkov
1.99 s DPH
Reflexná pracovná vesta LUMI YELLOW

Reflexná pracovná vesta LUMI YELLOW

Reflexná pracovná vesta LUMI YELLOWNormy: ENISO13688, ENISO20471Materiál:100 % polyesterVlastnosti:- Hmotnosť 120 g/m²- Dva reflexné pruhy- Zapínanie na suchý zips- Ideálne pre cestných pracovníkov
1.79 s DPH
Reflexná pracovná vesta LUMI ORANGE

Reflexná pracovná vesta LUMI ORANGE

Reflexná pracovná vesta LUMI ORANGENormy: ENISO13688, ENISO20471Materiál:100 % polyesterVlastnosti:- Hmotnosť 120 g/m²- Dva reflexné pruhy- Zapínanie na suchý zips- Ideálne pre cestných pracovníkov
1.79 s DPH

Dámska vesta pre čašníčky a servírky ADORNO

13.79 s DPH
čierna

Pánska čašnícka gastro vesta ADORNO

14.39 s DPH
čierna

Reflexná pracovná vesta LUMI YELLOW

1.79 s DPH
žltá

Reflexná pracovná vesta LUMI ORANGE

1.79 s DPH
oranžová

Detská reflexná vesta pracovná KINDER

2.08 s DPH
žltá

Reflexná pracovná vesta HIVIS GNT

1.99 s DPH
oranžová
žltá

Letná maskáčová vesta GB® TOBRUK

22.49 s DPH
maskáčová

Reflexná vesta so zapínaním na zips ALEXIS DUO

6.79 s DPH
žltá

Reflexná vesta CLASSIC 910

3.49 s DPH
oranžová

Detská reflexná vesta pracovná ALEXIK

3.59 s DPH
oranžová
žltá

Reflexná vesta ALEXIS pracovná

2.32 s DPH
oranžová
žltá

Pracovná vesta MULTIPROFI

30.89 s DPH
čierna

Reflexná vesta s vreckami VIZWELL EN01

13.99 s DPH
oranžová
žltá
Taktická nylonová vesta MOLLE
Zavrieť

Taktická nylonová vesta MOLLE

48.59 s DPH
čierna
hnedá
zelená bottle

Reflexná vesta so zapínaním na zips ALEXIS MESH

3.79 s DPH
žltá

Pracovná vesta FENIX

15.73 s DPH
šedá charcoal