Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Pracovné blúze, plášte či tenká vrchná vrstva chráni vaše oblečenie a telo pred zašpinením. Používa sa v najmä v gastronomickom, chemickom a medicínskom prostredí. Blúzy sú prevažne tenké, na tele pohodlné a slúžia ako ochranná vrstva. Na našom e-shope tiež nájdete nepremokavé modely.
Polypropylénové blúzy
Blúzy z tohto materiálu sú vynikajúce vďaka skvelej chemickej a mechanickej odolnosti. Aj keď sú jednorázové modely z tenkého polypropylénového materiálu, majú vysokú dávku pevnosti a odolnosti voči alkoholom, organickým rozpúšťadlám alebo olejom. Priemerná gramáž tejto látky je 50g/m2. Takéto blúzy sú ideálne pre kozmetický, lekársky, potravinársky a chemický priemysel. Nájdu sa však aj zamestnania, kde je vhodné nosiť takéto oblečenie aj v laboratóriách. Na našom e-shope máme v ponuke blúzy s dlhým alebo krátkym rukávom, do pása, ale aj po kolená.

Jednorázová blúza POLYPRO LONG je všestranný zvršok pracovného odevu, ktorý chráni vaše oblečenie od znečistenia. Je z ľahkého polypropylénového materiálu, vďaka ktorému je ju možné nosiť v kozmetickom, lekárskom a chemickom pracovnom prostredí. Má rukávy zakončené pružnými manžetami, vďaka čomu vám nebudú padať do pracovného poľa rúk. Pokiaľ vyhľadávate vyššiu ochranu pred znečistením či sterilizáciu a dbanie na hygienu pracoviska, odporúčame si prezrieť našu ponuku jednorázových pracovných čiapok alebo záster.
Ochranné plášte do dažďa
Oblečenie do dažďa musí mať jednoznačne odolnosť voči vode. Preto sú takéto ochranné pršiplášte zložené väčšinou zo syntetických materiálov. Jedným z nich je aj Polyetylén (PE). Je to umelé ohybné vlákno, ktoré poskytuje okrem vodoodolnosti aj výbornú ochranu pred chemikáliami. Model pracovného pršiplášťu DERYL je ukážkovým vzorom v ochrane pred dažďom. Vďaka jeho dĺžke a kapucni ochráni pred dažďom celé vaše telo. Jeho univerzálna veľkosť s dĺžkou rukáva 81 centimetrov sadne mužom aj ženám. Zdá sa vám dĺžka rukávov príliš dlhá? Nemusíte sa báť, pretože sú ukončené elastickou gumičkou. Tento model ponúka taktiež široké spektrum farebných prevedení.

Pršiplášte nájdete aj v prevedení z polyesteru alebo PVC. Tieto materiály sú vyrobené z ropy, vďaka čomu sú odolné voči vode, vetru a mikroorganizmom. Oblečenie z nich je ľahké, no zároveň pevné a drží svoj tvar. Dobrým príkladom pre takéto zloženie je ochranný pršiplášť do dažďa PONCHO ADV, ktorého materiál tvorí väčšia časť polyesteru s PVC. Z rôznych veľkostí si vyberiete tú správnu priamo pre vás. Kvalitu ukazuje aj na okrajoch plášťa, ktoré slúžia namiesto rukávov. Sú upevnené lisovacími gombíkmi, vďaka ktorým si držia svoj tvar a chránia pred vetrom.

Najpredávanejší tovar
Pracovný plášť do dažďa DERYL

Pracovný plášť do dažďa DERYL

Pracovný plášť do dažďa DERYLMateriál:100% polyetylénVlastnosti:- Plášť do dažďa- Dĺžka rukáva 81 cm, zakončený gumičkou- Kapucňa- Každý kus zabalený v samostatnom vrecku- Veľkosť UNI
0.79 s DPH
Jednorázový ochranný pracovný plášť POLYPRO

Jednorázový ochranný pracovný plášť POLYPRO

Jednorazový ochranný pracovný plášť POLYPROMateriál:100% polypropylén 45 g/m²Vlastnosti:- Ochranný laboratórny plášť- Zapínanie na cvoky- Na krku golier- S dlhým rukávom
1.55 s DPH
Jednorázová ochranná blúza POLYPRO LONG

Jednorázová ochranná blúza POLYPRO LONG

Jednorázová ochranná blúza POLYPRO LONGMateriál:Polypropylén 50 g / m2Vlastnosti:- Zapínanie na zips- Rukávy zakončené pružnými manžetami- Chráni proti znečisteniu oblečenia- Dlhé rukávy- Ideálna pre…
1.19 s DPH

odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777