Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

V ponuke pracovných súprav na traky nájdete množstvo prevedení, z ktorých si naozaj vyberiete. Odlišujú sa materiálom alebo farbou, no jedno majú spoločné – upevnenie nohavíc na traky pre lepšie držanie. Výhodou každého setu sú tiež funkčné vrecká či množstvo iných detailov.

Vhodný materiál

Materiál pracovného odevu musí byť v prvom rade pevnejší a odolnejší ako oblečenie na bežné nosenie. Ideálny je taký, ktorý je odolný voči oderom alebo roztrhaniu. Jedným z používaných materiálov pre tento typ pracovného odevu je bavlna. Je to starodávny materiál a má nižšiu životnosť ako syntetické materiály. Odevy zo syntetického materiálu, najčastejšie z polyesteru, sú odolné voči vetru a mikroorganizmom. Takýto materiál je najčastejšie kombinovaný práve s bavlnou, ktorá odevu dodá mäkkosť a pohodlnosť a syntetika zase funkčnosť. Všeobecne teda môžeme povedať že polyester je v porovnaní s bavlnou trvácnejší, no navzájom sa dopĺňajú. Kvalitné pracovné sety majú spevnený materiál v oblasti kolien či lakťov, vzhľadom na to že sú to najnamáhavejšie časti tela pri pohybe. Ideálne je tiež dvojité prešitie celého setu, ktoré spevní oblečenie a drží veľa odpracovaných dní.

Čo sa týka farieb, na tých až tak moc nezáleží. Jednoducho vyberáte podľa vašich preferencií. Treba však prihliadať na reflexné súpravy, ktoré musia spĺňať jednotlivé normy, aby boli funkčné do pracovného prostredia, kde sa vyžaduje dostatočná viditeľnosť pracovníka. To sa najmä týka pri práce na cestách či v nepriaznivom počasí. Fluorescenčná farba a reflexné prvky vám zabezpečia dostatočnú viditeľnosť pred šoférmi či okoloidúcimi cez deň aj noc.

Dbajte na detaily

Kvalitné pracovné sety rozpoznáte tak, že majú kovové prvky, ktoré sú omnoho odolnejšie než umelé. Jedná sa najmä o zipsy, gombíky či cvoky. Treba dbať taktiež na množstvo vreciek, ktoré sa zídu pri práci na odloženie pracovného inventáru. Tie môžete nájsť na hrudi, bokoch, rukávoch či vonkajšej strane stehien. Špecifikom tohto druhu setov sú traky, ktoré možno individuálne nastaviť na ideálnu dĺžku.

Odporúčania

Montérková súprava SMART je vyrobená z kombinácie polyesteru a bavlny. Guma v páse a traky vynikajúco prispôsobia odev postave tak, aby dobre držal vo všetkých partiách. Súprava disponuje piatimi funkčnými vreckami, do ktorých je možno odložiť menšie náčinie. Súprava je dostupná v niekoľkých farebných kombináciách.

Montérková súprava na traky FORCE je vyrobená z PES v kombinácií s bavlnou. Má zapínanie na zips spolu s lemom na suchý zips, ktorý sa tiež nachádza na manžetách či vreckách. Na bunde aj nohaviciach sa nachádza množstvo vreciek. V oblasti kolien je dvojitý materiál na vloženie chráničov kolien. Nohavice možno nastaviť pomocou trakov, ktoré siahajú od pŕs po kríže.

Najpredávanejší tovar
Montérková súprava SMART

Montérková súprava SMART

POZOR > jedná sa o zúžený strih preto odporúčame kúpiť o jedno číslo väčšie
23.28 s DPH
Nákolenník ochranný SMART 1 pár

Nákolenník ochranný SMART 1 pár

Nákolenník ochranný SMART 1 párMateriál:100% polyetylénVlastnosti:- Ideálne pre použitie pri práci pri pokládke dlažby a v miestach, kde je nevyhnutné kľačať- Rozmery: šírka 16…
4.99 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777

Monterková súprava na traky ALFA

18.79 s DPH

Monterková súprava na traky ALFA BLUE

18.79 s DPH

Monterková súprava na traky FORCE

30.79 s DPH

Montérková súprava na traky PRO GREY

31.99 s DPH

Montérková súprava na traky PRO BLUE

31.99 s DPH

Montérková súprava na traky PRO YNAVY

31.99 s DPH

Montérková súprava CLEVER

19.19 s DPH
modrá royal
šedá charcoal
zelená kelly

Rreflexná monterková súprava na traky PROFI HIVIS

56.39 s DPH

Montérková súprava na traky DELUX GREY

33.19 s DPH
Nákolenník ochranný SMART 1 pár
Zavrieť

Nákolenník ochranný SMART 1 pár

4.99 s DPH

Montérková súprava ULTRALUX

17.59 s DPH
modrá royal
zelená kelly

Montérková súprava SIMPLE

22.49 s DPH

Montérková súprava na traky SMART ROYAL

36.98 s DPH

Pilčícky protiporezový pracovný komplet DrWAL

137.59 s DPH
zelená bottle

Montérková súprava ROADER YELLOW

41.09 s DPH
žltá

Montérková súprava SMART

23.28 s DPH

Montérková súprava HARDCORE

62.93 s DPH