Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Rukavice z tejto kategórie možno využiť pri práci, turistike, poľovačke, rybačke, či airsofte a paintballe. Sú prevažne z hrubého materiálu, čím dodávajú rukám skvelú ochranu pred chladom či inými nástrahami. V ponuke máme rôzne prevedenia na rozličné aktivity. Čítajte ďalej a nechajte si poradiť s výberom rukavíc priamo pre vás.
Taktické a kombinované rukavice
Okrem noriem pre rôzne pracovné prostredia rukavice disponujú rôznymi funkciami a benefitmi, ktoré vám uľahčia prácu, či zvýšia ochranu vašich rúk. Väčšina rukavíc z tejto podkategórie je vyrobená z vysoko kvalitnej syntetickej kože v kombinácií s textilnými, gumovými či silikónovými prvkami. Prevažne všetky rukavice majú zapínanie na suchý zips v oblasti zápästia pre lepšie držanie rukavice na dlani. Každý pár vyniká niečím špecifickým, preto sme pre vás vybrali na porovnanie dva druhy rukavíc z naše ponuky.

Kombinované pracovné rukavice PERSEUS sú vyrobené z kvalitnej syntetickej kože spolu s textíliou. Pre lepšiu manipuláciu s drobnými nástrojmi, tri prsty nemajú konce špičiek. Chrbtová časť rukavíc je vyrobená z elastického materiálu a na najviac namáhaných miestach môžete nájsť neoprénovú vrstvu. Na dlani a koncoch prstoch je guma, ktorá poskytuje dobré uchopenie predmetov. V prípade teplého počasia slúži froté materiál na palci na utretie potu. Všeobecne sú rukavice veľmi trvanlivé a odolné voči opotrebovaniu vďaka kvalitnej koži.

Taktické ochranné rukavice Tactical Gloves EAGLE sú v súlade s mnoho normami, ktoré umožňujú ich nosiť aj do rizikovejších pracovných prostredí. Vrch rukavíc je vyrobený zo strečovej a syntetickej kože. Gumová vložka na hánkach poskytuje vyššiu dávku ochrany pred zraneniami a odreninami. Aby rukavice na dlaniach sedeli čo najlepšie, rukavice sú upravené o suchý zips na zápästí. Malé otvory na prstoch vám zaistia, že sa vám dlane a prsty nebudú pri práci potiť a budú „dýchať“. Na vnútornej strane rukavíc je dobré vystuženie. Okrem práce je možné ich použiť na šport, bicykel, motorku, turistiku či paintball.
Zimné pracovné rukavice
V práci či na poľovačke je potrebné mať ruky v teple, aby vám neomŕzali. Preto stavte na istotu a zvoľte zateplené rukavice s možnosťou stiahnutia na zápästiach, aby vám spod nich neunikalo teplo. Rukavice prevažne nájdete z flísového či bavlneného materiálu.

Zimné pracovné rukavice ROZO WIN sú vyrobené zo 100% hustej bavlnenej tkaniny. Sú ideálne na prácu, ale aj na bežné použitie. Taktiež máte možnosť ich použiť ako vložku do iných rukavíc, prevažne väčších a tenších, ktoré majú vyššiu odolnosť voči oderom či manuálnym nástrahám. Aj napriek nízkej cene vám vydržia veľa odpracovaných dní.

Flísové textilné rukavice THINSULATE majú vnútri zateplenie, ktoré slúži ako vynikajúca tepelná izolácia. Gumička na zápästí zaručí pohodlné nosenie a vďaka vysokej kvalite spracovania vám rukavice zaručia dlhú dobu nosenia.

Najpredávanejší tovar
Kombinované pracovné rukavice HERCULES

Kombinované pracovné rukavice HERCULES

Kombinované pracovné rukavice HERCULESNormy: EN ISO 21420:2020, RS21301:2018, RS21302:2018Materiál:Vyrobené z vysoko kvalitnej syntetickej kože v kombinácii s textíliouVlastnosti:- Chrbtová časť rukavíc je vyrobená z…
8.99 s DPH
Taktické rukavice Tactical Gloves ALFA

Taktické rukavice Tactical Gloves ALFA

Taktické rukavice Tactical Gloves ALFANormy: EN ISO 21420:2018, RS21301:2018, RS21302:2018Materiál:Zvršok vyrobený zo strečovej textílieDlaň zo syntetickej kožeVlastnosti:- Taktické ochranné rukavice- Zapínanie na suchý zips…
10.99 s DPH
Taktické rukavice bezprsté Tactical Gloves BUZZARD

Taktické rukavice bezprsté Tactical Gloves BUZZARD

Taktické rukavice bezprsté Tactical Gloves BUZZARDNormy: EN ISO 21420:2018, RS21301:2018, RS21302:2018Materiál:Zvršok vyrobený zo strečovej textílieDlaň zo syntetickej kožeVlastnosti:- Taktické ochranné rukavice- Bez špičiek prstov-…
15.19 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777