Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Termoprádlo je najtenšia izolačná vrstva, ktorá slúži ako obal pre vašu pokožku. Vo všeobecnosti vieme o termoprádle povedať, že vás neustále udrží v suchu a tak zachová optimálnu teplotu tela. Je naozaj užitočné pri outdoorových činnostiach, ako napríklad turistika, beh, poľovačka či rôzne vonkajšie športy. Určite sa nebojte si ho obliecť aj pri úplne bežných činnostiach – jednoducho v každej situácií, kedy potrebujete aj pri fyzickom výkone zostať v suchu a v teple.
Materiál
Pri termoprádle je najdôležitejšia funkčnosť. Tú mu dodajú syntetické materiály, ktoré sú prevažne navzájom kombinované do skutočne odolného materiálu. Polyester je odolný a pružný umelý materiál, ktorý je odolný voči vetru a mikroorganizmom. Vyrába sa z ropy, a preto rýchlo schne. Nylon ponúka vysokú pevnosť a odolnosť voči oderom a roztrhaniu. Je ľahký a príjemný na dotyk, no taktiež je známy kvôli schopnosti produkovať statický náboj. Práve preto sa kombinuje s inými materiálmi, aby sa táto vlastnosť pri oblečení eliminovala. Elastan, inak nazývaný aj spandex je syntetické vlákno s vynikajúcou elasticitou. Bez poškodenia sa dokáže opakovane naťahovať až na 5-násobok svojej dĺžky. Navyše je veľmi ľahký, nekrčí sa a je príjemný na dotyk.

Medzi vrstvy, ktoré sa zvyknú obliekať na termoprádlo patria najmä tie z prírodných materiálov. Slúžia na satie potu, ktoré prejde cez syntetický materiál spodnej termoizolačnej vrstvy. Bavlna je pohodlná, pevná a ľahko sa udržiava.
Správne termoprádlo
Okrem vhodného materiálu, ktorý by mal byť vzdušný a nevsiakavý, je dôležité myslieť aj na iné funkcie, ktoré by správne termoprádlo malo mať. Strih je veľmi dôležitý najmä v tom, že termoprádlo by malo kopírovať telo. To znamená, že čím priliehavejší je strih, tým pohodlnejšie sa v ňom budete cítiť. Čo sa týka strihov, v zimnom období určite preferujte strihy s dlhými rukávmi či termo nohavice po členky. Veľkým favoritom sú tiež modely s plochými švami, ktoré sa neotláčajú a nezarezávajú do tela. Takto neupravené švy môžu znepríjemniť akýkoľvek pohyb, preto sa im treba vyhnúť.
Odporúčania
Pracovný komplet TERMO je zo 100%-ného polyesteru. Zaisťuje optimálnu telesnú teplotu, pohodlie a nespôsobuje podráždenie pokožky vďaka špeciálnej rebrovanej textílií, ktorá je príjemná na dotyk. Komplet pozostáva z trička s dlhým rukávom a spodkov.

Termo tričko s krátkym rukávom BRUBECK je vyrobené bezšvovou technikou s veľmi odolnou double-vrstvou. Vnútorná vrstva odvádza vlhkosť a udržuje optimálnu teplotu pokožky, zatiaľ čo vonkajšia vrstva odparuje pot a pôsobí ako termostat. Je ideálne pre cyklistov, bežcov či na akúkoľvek fyzickú aktivitu do teplejších dní.

Najpredávanejší tovar
Pracovný oblek komplet TERMO

Pracovný oblek komplet TERMO

Pracovný oblek komplet TERMOMateriál:100% polyester 170 g/m²Vlastnosti:- Termoaktívna spodná bielizeň- Zaisťuje optimálnu telesnú teplotu a pohodlie pri nosení- Vďaka špeciálnej rebrovanej štruktúre príjemnej na…
13.39 s DPH
Pracovné termo spodky SMART

Pracovné termo spodky SMART

Pracovné termo spodky SMARTNormy: EN340Materiál:Materiál  65% polyester, 35% bavlna 230g/m2Vlastnosti:- Vyrobené z materiálu, ktorý má špecifickú štruktúru, poskytuje teplo a zároveň neprepúšťa zimu- Bavlna…
11.39 s DPH
Termospodky a termonátelník komplet WARM

Termospodky a termonátelník komplet WARM

Termospodky a termonátelník komplet WARMMateriál:65% nylon, 30% polyester, 5% spandexVlastnosti:- Termoaktívna spodná bielizeň- Zaisťuje optimálnu telesnú teplotu a pohodlie pri nosení- Dokonale sa prispôsobuje…
23.69 s DPH
odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777

Pracovné spodné prádlo boxerky SMART 3KS

9.89 s DPH
čierna

Pracovné termo spodky SMART

11.39 s DPH
čierna

Pracovné termotričko BERGEN

18.59 s DPH
čierna

Pracovné termospodky BRUBECK®

22.49 s DPH
čierna

Termospodky a termonátelník komplet WARM

23.69 s DPH
čierna

Termo aktívne spodky BRUBECK® Thermo Protect

27.59 s DPH
čierna

Pracovné termotričko BRUBECK

29.09 s DPH
čierna

Pracovný nátelník termo SMART

11.10 s DPH
čierna

Pracovné termospodky BERGEN

13.19 s DPH
čierna

Termo tričko s krátkym rukávom BRUBECK

25.39 s DPH
čierna

Pracovný oblek komplet TERMO

13.39 s DPH
čierna