Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Výčiny zimného počasia vás nemusia trápiť ani počas práce vonku. Stavte na kvalitné zimné pracovné topánkya vaše nohy budú po celý čas v pohode a teple. Tuhé mrazy, sneženie aj prudký vietor určite pozná každý, kto musí aj počas zimy pracovať vonku. Zimné obutie je pre vaše nohy teda nevyhnutnosťou. Doprajte si kvalitnú zimnú obuv do práce, ktorá vás nikdy nenechá mrznúť.
Prečo uprednostniť zimnú pracovnú obuv?
Obuv do práce sa oplatí vyberať nielen podľa charakteru vykonávanej činnosti, ale aj podľa ročného obdobia. Spoliehať sa na celoročnú zimnú obuv sa síce dá, ak ale trávite v zime pri práci veľa času vonku, jednoznačne sa oplatí investovať do kvalitnej zimnej obuvi. Uvedené platí samozrejme aj vtedy, ak pracujete v nevykurovaných priestoroch.

Dôvodov je hneď niekoľko, tým prvým je samozrejme skladba materiálov, z ktorých sú zimné pracovné topánky vyrobené. Na ich výrobu sa používa spravidla hrubá hovädzia koža a topánkam nechýbajú ani zosilnené švy. Ďalším dôvodom je zateplenie, o ktoré sa stará kožušinka vo vnútri, prípadne vyberateľná zateplená vložka. Zimným pracovným topánkam nemôže chýbať ani odolnosť voči vode a tiež podrážka s hlbokým dezénom, ktorá vám umožní chôdzu aj na zasnežených a zľadovatených povrchoch.

Výberom kvalitnej zimnej obuvi do práce chránite to najcennejšie, teda svoje zdravie. Bonusom je vysoký komfort, ktorý vám zimná obuv poskytne aj vtedy, ak sa ocitnete v snehovej fujavici a vonkajšie teploty sa ocitnú hlbšie pod nulou. Dodajme, že zimné pracovné topánky si môžete vybrať s rôznou výškou, od nízkych, cez členkové zimné topánky až po vysokú pracovnú obuv chrániacu holene.
Zimná pracovná obuv kategórie OB
Zimná pracovná obuv, ktorú nájdete v našej ponuke, spĺňa normy EN20347 a EN20344, pričom pre vybrané modely topánok sú vybavené protišmykovou podrážkou podľa certifikácie SRC. Ak hľadáte zimnú pracovnú obuv, ktorá nemá bezpečnostné prvky, ako je planžeta či oceľová špica, vyberajte si pracovnú obuv kategórie OB.

V tejto kategórii sú napredávanejšie poloholeňové zimné pracovné topánky vyhotovené z kvalitnej z kvalitnej hovädzej kože a vyberateľnou zateplenou vložkou. Tieto zimné vysoké topánky sú vybavené vrstvou, ktorá tlmí nárazy v päte, takže chôdza v nich bude maximálne pohodlná za každých okolností.
Zimná obuv s planžetou a spevnenou špicou
Zamerané na maximálnu bezpečnosť, také sú bezpečnostné zimné topánky, ktoré sú vybavené buď oceľovou špicou, planžetou, prípadne oboma týmito prvkami. Zimná obuv S3 s oceľovou špicou a planžetou sú zárukou toho, že o bezpečnosť vašich nôh je počas práce dobre postarané a platí to aj vo veľmi náročných podmienkach. Zosilnená oceľová špica chráni pred prekopnutím a nárazmi, planžeta zase chráni podrážku a vašu nohu pred prepichnutím.

V našej ponuke nájdete členkové zimné topánky, ale aj vysoké bezpečnostné topánky so zateplením v extra kvalitnom vyhotovení.

 

 

 
Zimné pracovné čižmy
Do zimného a mrazivého počasia patria aj pracovné čižmy. Vhodné sú aj vtedy, ak pracujete vo vnútorných priestoroch s veľmi nízkou teplotou, ako sú napríklad mraziarne. Gumové pracovné čižmy sú z vnútornej strany zateplené tak vám pri práci zabezpečia adekvátny komfort. Pracovné zimné čižmy si môžete vybrať podľa rôznych vlastností, v ponuke nechýbajú biele HACP pracovné čižmy či pracovné čižmy do lesa s adekvátne prispôsobenou farbou, podrážkou a materiálmi.

Samozrejmou súčasťou našej ponuky sú aj pracovné čižmy s bezpečnostnými prvkami, ako sú napríklad S4 bezpečnostné čižmy vyhotovené z kvalitného EVA materiálu, ktorým nechýba kompozitná špica.
Vyberte si topánky na zimu u nás
Nech hľadáte zimné topánky na akúkoľvek prácu, u nás ich určite nájdete. Zimné pracovné topánky naplno využijete pri práci v stavebníctve, skladoch, mraziarňach, v prírode či dokonca aj pod zemským povrchom. Kvalitná zimná obuv je určená pre každého, kto sa nebojí práce ani počas najchladnejšieho obdobia roka, prípadne v nevykurovaných priestoroch.

Najpredávanejší tovar
Zimná pracovná obuv ALFAWIN LB OB

Zimná pracovná obuv ALFAWIN LB OB

Zimná pracovná obuv ALFAWIN LB OBNormy: EN ISO 20347:2012Materiál:Zvršok z kvalitnej hovädzej kožePodrážka z polyuretánuVlastnosti:Zateplenie kožúškomVyberateľná zateplená vložkaProtišmyková podrážka odolná voči olejomDve hustoty polyuretánu zabezpečujú,…
24.89 s DPH
Pracovná obuv bez oceľovej špice ALFAWIN OB

Pracovná obuv bez oceľovej špice ALFAWIN OB

Pracovná obuv bez oceľovej špice ALFAWIN OBNormy: EN20344, EN20347Materiál:Zvršok z kvalitnej hovädzej kožePodrážka vyrobená z dvojitého polyuretánuVlastnosti:– Protišmyková podrážka– Odolná proti olejom– Zateplenie kožúškom- Vyberateľná…
18.59 s DPH
Zimná pracovná obuv ALFAWIN S3

Zimná pracovná obuv ALFAWIN S3

Zimná pracovná obuv ALFAWIN S3Normy: EN20345, EN20344Materiál:Zvršok z kvalitnej hovädzej kože Podrážka vyrobená z dvojitého polyuretánuVlastnosti:– Protišmyková podrážka– Odolná proti olejom– Antistatická– Zateplenie kožúškom- Vyberateľná zateplená…
26.09 s DPH

odevy-help2
Poradíme vám s výberom?
+421 522 220 777

354044
Bezpečnostný návlek na obuv pre návštevníkov AGE
Zavrieť

Bezpečnostný návlek na obuv pre návštevníkov AGE

19.99 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv GAMAWIN SB

20.99 s DPH
čierna

Zimná pracovná bezpečnostná obuv SLY FOXWIN SB

21.59 s DPH
čierna

Zimná pracovná bezpečnostná obuv FOXIWIN SB

21.79 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv ALFAWIN SB

22.39 s DPH
čierna

Zimná pracovná bezpečnostná obuv SAKO S1 CI SRC

29.99 s DPH
čierna

Pracovná obuv zimná DARWIN OB

31.19 s DPH
čierna
3540
Bezpečnostný návlek na obuv pre návštevníkov
Zavrieť

Bezpečnostný návlek na obuv pre návštevníkov

31.79 s DPH
čierna

Dámska zimná pracovná obuv ASPEN BROWN

32.99 s DPH
hnedá

Dámska zimná pracovná obuv ASPEN NAVY

32.99 s DPH
modrá royal

Zimná bezpečnostná obuv ALFAWIN LB SB

36.59 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv COFRA® GRIZLY LB S3

127.19 s DPH
čierna

Dámske zateplené galoše EVA FUR

10.99 s DPH
modrá navy

Pracovné čižmy zimné SMART GUMOFILC

12.19 s DPH
čierna

Pracovná obuv čižma biela EVA ANTARCTIC LOW

16.49 s DPH
biela

Pracovné čižmy EVA FILC

17.39 s DPH
čierna
3738394041
Dámske zateplené vodeodolné čižmy SNOW
Zavrieť

Dámske zateplené vodeodolné čižmy SNOW

17.39 s DPH
modrá navy

Zimné pracovné čižmy EVA LAURA

17.69 s DPH
modrá royal

Zateplené pracovné čižmy EVA LUCY ROYAL

19.39 s DPH
modrá royal

Zateplené pracovné čižmy EVA LUCY GREY

19.39 s DPH
šedá heather

Pracovná obuv čižma biela EVA ANTARCTIC

21.59 s DPH
biela
4142434546
Pracovná obuv čižma biela PROFI HACP
Zavrieť

Pracovná obuv čižma biela PROFI HACP

23.59 s DPH
biela

Zimná pracovná bezpečnostná obuv ALFAWIN S1

23.59 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv ALFAWIN LB OB

24.89 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv BLACK WIN

25.79 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv ALFAWIN LB S1

25.79 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv ALFAWIN S3

26.09 s DPH
čierna

Gumové pracovné čižmy EVOLUTION

26.99 s DPH
čierna

Zimné čižmy EVO GUMOFILC

27.79 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv NORD S3

35.99 s DPH
čierna

Zimná pracovná obuv PIONER

36.89 s DPH
modrá navy

Dámska zimná pracovná obuv IGLOO

43.19 s DPH
modrá navy

Zimná obuv COFRA® URAL LB S3

47.99 s DPH
čierna

Pracovná obuv zimná DIABLO SB

59.99 s DPH
čierna

Zimné pracovné čižmy SIMPLE GUMOFILC

11.39 s DPH
čierna

Pracovná obuv bez oceľovej špice ALFAWIN OB

18.59 s DPH
čierna

Bezpečnostné čižmy S4 pracovné EVA SYBIR

36.71 s DPH
čierna