Blog

Letné pracovné montérky – hit sezóny

Montérkové súpravymontérkové kraťasemontérky na traky. V súčasnosti sa môžete stretnúť s množstvom variácií týchto pracovných odevov. A po novom sú to práve letné pracovné montérky, s ktorými sa vyrukovalo na trh, aby sa šikovným „kutilom“ a pracovníkom uľahčila ich práca počas teplých, letných dní. A čím sa líšia tieto montérky od tých obyčajných?

Materiál

Veľká časť pracovných montérok je vyrábaná z hrubej a ťažkej látky. Letné montérky sa však môžu tešiť výrobe z odľahčeného materiálu, prípadne bavlny, ktoré sú veľmi ľahké a nesmierne pohodlné na nosenie. Zabudnite na návaly horúčav, spotený chrbát a ťarbavé pohyby. Letné pracovné montérky sa postarajú o to, aby pre vás práca nebola utrpením ani počas tých najhorúcejších dní.

Variabilita

Tajomstvo odľahčeného materiálu sme si už prezradili, no tieto montérky disponujú aj ďalšími vychytávkami ako je variabilita ich nosenia. Ide o montérky, z ktorých veľmi jednoducho spravíte krátke nohavice a to len niekoľkými ťahmi. Pomôže vám v tom normálny alebo suchý zips zabudovaný do nohavíc v oblasti kolien. Alebo vám snáď prekážajú nohavice do pása? V tom prípade si z nich môžete vyčariť nohavice na traky.

Závisí to len od vašich preferencií a toho, v čom sa budete cítiť najpohodlnejšie počas nosenia svojich nových montérok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *