Blog

Na čo myslieť pri potlači pracovných odevov

Vďaka potlači pracovných odevov získa vaša spoločnosť hlas a tvár v podobe názvu a loga, ktoré budú môcť vaši zákazníci neprestajne vidieť na náprsnom vrecku vášho trička, na šiltovke alebo na bunde. Profesionálne a kvalitné služby by mali ísť ruka v ruke s ukážkovou reprezentáciou svojej práce a o tú sa postará práve vhodne zvolená potlač pracovných odevov.

Kam s potlačou?

Potlač si môžete bez problémov zriadiť na tričká na srdce, na hrudník alebo na chrbát. Na náprsné vrecko svojej bundy alebo montérok, na ochrannú prilbu alebo šiltovku. Možností máte neúrekom.

Umiestnenie a veľkosť

Zvážte, akej veľkosti by mal byť váš nápis a logo, aby bolo v súlade s rozmermi zvoleného miesta, kam ho umiestnite. Po tom, čo ste si určili miesto a veľkosť svojej potlače, je dobré zamyslieť sa nad tým, akou metódou by vám ju mali naniesť na daný textil.

Metódy potlače

Existuje niekoľko spôsobov, ktorými sa dá zriadiť potlač na odevy z rôzneho materiálu s rozličnými povrchmi. Veľmi obľubovanou metódou potlače je transferová sieťová tlač. Motív sa nanesie na špeciálny papier a pri vysokom tlaku a teplote sa nažehlí na textil. Ďalším zo spôsobov je flexová metóda, kedy sa motív vyreže na fóliu, pri ktorej sa následne takisto zopakuje proces s nažehľovaním.

Výhodou týchto metód je vysoká odolnosť voči poškodeniu alebo možná aplikácia aj na hrubší textil (napr. montérky). Prípadne môžete zvážiť aj metódu vyšívania, ktorá je obľubovaná pre svoj výstrednejší vzhľad a vysokú odolnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *