Blog

Odlíšte sa od konkurencie – potlač pracovných odevov

Pracovný odev je dôležitou súčasťou mnohých zamestnaní. No naše odevy už viac nespĺňajú iba praktickú a bezpečnostnú funkciu. Ale stáva sa z nich vizitka svojho nositeľa, prípadne samotnej spoločnosti, ktorú reprezentuje.

Často sa stretávame s množstvom maliarov, stavbárov, murárov v zašpinených i čistých montérkach. A predsa nám v pamäti utkvie len málo z nich. Čím sa však líši tá malá hŕstka od zvyšku? Je to práve logom ich firmy, ktoré nosia na svojom pracovnom odeve! Zvýraznený názov spoločnosti na vrecku bundy, farebné logo na náprsnom vrecku alebo ochranná prilba obohatená o nejaký dizajnérsky prvok, ktorý je tematicky spätý s vašou prácou.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že sa vlastne jedná o úplnú maličkosť. No opak je pravdou. Práve kvalitná potlač na pracovných odevoch vašich zamestnancov bude prevratným „detailom“, ktorý vás odlíši od vašej konkurencie. V očiach vašich potencionálnych zákazníkov budete pôsobiť oveľa profesionálnejšie a dôveryhodnejšie.

Keď budú vidieť vaše úhľadné pracovné odevy, na ktorých sa bude skvieť meno a logo vašej firmy, nebude to reprezentácia len vášho mena ale sčasti aj vašej práce. Oveľa radšej predsa zveríte nejakú dôležitú úlohu do rúk takéhoto človeka, než niekoho, kto pred vás predstúpi v teplákoch a rozťahanom tričku.

Nehovoriac o tom, že vďaka potlači na odeve, je vaše meno a logo ľuďom neustále na očiach. A nabudúce, ak budú potrebovať nejakú službu z vášho odvetvia, v podvedomí im bude rezonovať práve vaše meno, ktoré dakedy zahliadli na montérkach vašich zamestnancov.

Kvalitná potlač na vašom pracovnom odeve je rozhodne výhodná investícia, z ktorej sa vám bude ešte veľmi dlho vracať nemalý zisk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *